images

رشته کامپیوتر

منابع کمک آموزشی : انتشارات قلم چی /// انتشارات چهارخونه /// انتشارات اخوان

معرفی رشته

زمانه ای که در آن زندگی میکنیم را برخی از متفکرین عصر فن آوری اطلاعات و ارتباطات نامیده­اند. تحول در صنعت نیمه هادی ها و در نتیجه رایانه ها، زمینه ساز این تحول بوده است. در دنیای امروز تقریبا همه ابعاد زندگی انسان و  ارتباطات انسانی، از تماس تلفنی تا پرواز هواپیماها و حرکت کشتی ها همه و همه کاملا وابسته این فناوری نوین است.

هنرجویان این رشته در دوران تحصیل با مبانی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، سیستم عامل ویندوز و سرور 2003، نرم افزارهای کاربردی چون مجموعه آفیس، فتوشاپ و ... نرم افزارهای چند رسانه ای چون فلش و ... و برنامه سازی بانک های اطلاعاتی و برنامه سازی تحت ویندوز و شناخت سخت افزارها و مدارهای منطقی، عیب یابی مقدماتی و مونتاژ قطعات و زبان تخصصی آشنا می شوند. مشاغل مرتبط با این رشته در جدول زیر گردآوری شده است

 

کتابهای درسی

 

معرفی کمک آموزشی ها

تست شبکه و نرم افزار انتشارات قلم چی

تست شبکه و نرم افزار انتشارات چهارخونه

تست و درسنامه شبکه و نرم افزار انتشارات اخوان

 

هنرجوی گرامی

در صورت تمایل به دریافت پکیج آموزشی شامل 3 جلد کتاب تخصصی و عمومی رشته کامپیوتر، می توانید ضمن پرداخت مبلغ 300 هزار تومان از طریق لینک پرداخت آنلاین به آدرس https://zarinp.al/@pishkenari ، تصویر رسید پرداختی خود را به شماره 09371006417 آقای مهندس حدادی (مسئول تیم هنرستان گروه آموزشی دکتر یگانه) جهت پیگیری های بعدی ارسال (واتس اپ) نمایید.

مژده

کتاب های فوق به هنرجویانی که در کلاس های حضوری یا غیر حضوری ثبت نام کنند به صورت رایگان اهدا می شود.

 

مشاوره تخصصی

نظرات

دیدگاه ارسال کنید